Advert
Advert

3 Bin 500 İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alacak!

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 3 bin 500 kişilik infaz koruma memuru İKM (gardiyan) alımı yapacak.

3 Bin 500 İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alacak!
3 Bin 500 İnfaz Koruma Memuru (İKM) Gardiyan Alacak! Admin
Bu içerik 3772 kez okundu.
Reklam

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Adalet Bakanlığı açık pozisyonları için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Adalet Bakanlığı ilanlar Maliye Bakanlığının onayı ile yapılmakta olup ilanlar kurum tarafından hazırlanmakta ve Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinde yayımlanmaktadır.

Adalet Bakanlığının bu sene en az 5 bin kişilik ilan yayımlaması beklenmekteydi ancak her hangi bir ilanın kamuoyuna duyurulmamasından sonra alımlar iptal mi oldu soruları herkesin aklına geldi. Sonunda alımlar hakkında Adalet Bakanı Abdulhamit Gül müjdeli bir haber verdi.

TOPLAM 6 BİN MEMUR ALINACAK

 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklama da 6 bin kişilik memur alımı yapılacağı öğrenildi ve bu alımların 3 bin 500 kişiliği İnfaz Koruma Memuru (İKM), gardiyan kadrosu için ayrıldı.

Alınacak olan 3 bin 500 kişilik infaz koruma memuru (İKM) gardiyan aAdalet Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edecektir. Peki alımlar ne zaman yayımlanacak.

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANACAK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklama ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün toplam 3 bin 500 kişilik infaz koruma memuru (İKM) gardiyan alımı yapacağı öğrenildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak. Buna göre alımların birkaç gün içerisinde ilan olarak duyurulması bekleniyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa'da 4 yaşındaki çocuğun talihsiz ölümü
Şanlıurfa'da 4 yaşındaki çocuğun talihsiz ölümü
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
urfa haber urfa yazar