Advert
Advert

Büyükşehir, Asfalt Sezonunu En İyi Şekilde Değerlendirdi

Şehir merkezi, ilçeler ve kırsal yollarda asfaltlama çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, sezonu en iyi şekilde değerlendirdi. Büyükşehir, sezonun son dönemlerine doğru küçük sanayi sitesi ve okul yollarına ağırlık verdi.

Büyükşehir, Asfalt Sezonunu En İyi Şekilde Değerlendirdi
Büyükşehir, Asfalt Sezonunu En İyi Şekilde Değerlendirdi Admin
Bu içerik 2958 kez okundu.
Reklam
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye İlçesine bağlı Buhara Mahallesinde yapımı tamamlanan 6 ayrı okulun yer aldığı kampüsü ve Küçükler Sanayi Sitesi yolunu asfaltladı.
KÜÇÜKLER SANAYİ SİTESİ YOLU ASFALTLANDI
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Evren Sanayi Sitesi Kooperatifi bitişiğinde yapımında sona gelinen Küçükler Sanayi Bölgesinin yollarını asfaltladı. Meslek gruplarına yönelik siteleşmelerin yoğun olduğu bölgede yol açma çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, uzun bir zamandan bu yana yol sorunu yaşayan sitenin yollarını asfaltlayarak hizmete sundu.
Gece-gündüz demeden asfaltlama çalışmasıyla birlikte 4,5 Km’lik yolu asfaltlayarak bölge halkının hizmetine sunan Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmayla birlikte esnafın takdirini topladı.
BUHARA’DAKİ EĞİTİM KAMPÜS YOLU ASFALTLANDI 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, öte yandan Eyyübiye İlçesine bağlı Buhara Mahallesinde yapımı tamamlanan 6 ayrı okulun yer aldığı kampüs yolunu asfaltlayarak öğretmenlerin ve öğrencilerin hizmetine sundu. 
Şehit Abdülkadir Oğuz Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi, Balıklıgöl İmam Hatip Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, Halilurrahman Ortaokulu, Buhara Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesini içerisinde barındıran eğitim tesis yolu, büyükşehir belediyesi ekiplerince asfaltlandı.
Mevcut durumu oldukça kötü olan yolda çalışma yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, yoldaki kilitli taşı sökerek altyapıyı güçlendirdi. Daha sonra caddeyi asfaltlayan belediye yolu hizmete açtı.
Eğitim kampüs yolunun asfaltlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden okul servisi firma yetkilisi Mehmet Polat, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve şahsında tüm ekibe teşekkür etti.
Yolların eskiden oldukça kötü olduğunu bu yüzden taşımacılık yaparken araçlarında her ay birer amortisör değiştiklerini kaydeden Polat, “Allah razı olsun yolumuz oldukça güzel oldu. Araçlarımız artık zarar görmeyecek. Kış aylarına girmeden yaşadığımız sıkıntıları çözüme kavuşturan Büyükşehir’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa'da 4 yaşındaki çocuğun talihsiz ölümü
Şanlıurfa'da 4 yaşındaki çocuğun talihsiz ölümü
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
urfa haber urfa yazar