Advert
Advert

Gazetecilerden Arslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Şanlıurfa çalışan Gazeteciler derneği Başkanı Tahir Gülebak ve TSYD derneği ile Sabah gazetesi Şanlıurfa temsilcisi Mehmet Yıldırım'dan geçtiğimiz haftalarda Evren Sanayi Sitesi Kooperatif başkanlığına tekrar seçilen Mustafa Arslan'ı ziyaret edip hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Gazetecilerden Arslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Gazetecilerden Arslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti Admin
Bu içerik 454 kez okundu.
Reklam
Şanlıurfa çalışan Gazeteciler derneği Başkanı Tahir Gülebak ve TSYD derneği ile Sabah gazetesi Şanlıurfa temsilcisi Mehmet Yıldırım ile Mustafa Bayar geçtiğimiz haftalarda Evren Sanayi Sitesi Kooperatif başkanlığına 4 oy farkla seçilen Mustafa Arslan'ı ziyaret edip hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
Başkan Arslan, Ziyarette duyduğu memnuniyeti ifade ederek Evren Sanayi bölgesinde olan hizmetlerden bahsedip, uzun vadede hizmetlerden bulunmak vatandaşlara daha iyi hizmetler vereceğiz dedi.
Gülebak, "Ocak ayında genel kurulu yapılan ve esnafın büyük desteğini alarak tekrar seçimi kazanan Başkan Mustafa Arslan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkan Mustafa Arslan ve yönetiminin çalışmalarını takdirle izliyoruz. Esnafın tüm sorunlarına hakim olan Başkan Arslan yapılacak projeler ile esnafa daha iyi hizmet verecektir.  Başkan Mustafa Arslan ve yönetiminin sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor. Başarılarının devamını diliyorum."dedi.
TSYD derneği ile Sabah gazetesi Şanlıurfa temsilcisi Mehmet Yıldırım ise," Başkan Arslan ve yönetimine başarılar diliyorum yıllardır esnafa başarılı hizmet sunuyor. Başkan, binlerce kişinin istihdam sağlandığı Evren Sanayi Sitesinin sorunlarını iyi bilen ve çözüm üreten biridir, yeniden seçilmesi esnaf acısından iyi oldu başarıların devamını diliyorum"dedi.
urfa gulebak yıldırım
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Harran Konteynır Kent Kapanıyor
Harran Konteynır Kent Kapanıyor
Şanlıurfa’da Kamyonet İle İki Otomobil Çarpıştı, 7 Yaralı
Şanlıurfa’da Kamyonet İle İki Otomobil Çarpıştı, 7 Yaralı
şanlıurfa urfa