Advert

Narlı Dere Köprülü Kavşağının Hizmete Gireceği Tarih Belli Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kent merkezi ve 13 ilçede yapılan ve yapımı planlanan yeşil alan çalışmaları ve birçok projeyi aktarmak için basın mensupları ile buluştu.

Narlı Dere Köprülü Kavşağının Hizmete Gireceği Tarih Belli Oldu
Narlı Dere Köprülü Kavşağının Hizmete Gireceği Tarih Belli Oldu Admin
Bu içerik 177 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, geleneksel düzenlediği basın toplantılarının son buluşmasını yeşil alan çalışmaları, kentte alt yapı üst yapı ve imar planına kadar birçok projeye ayırdı. Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde basın mensupları ile buluşan Başkan Nihat Çiftçi, kent merkezi ile 13 ilçede yapılan ve yapımı planlanan yeşil alan çalışmalarını gazetecilere aktardı.

Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi her 2 ayda bir düzenli olarak yapmış olduğu ve basınla bir araya gelerek yapılan ve yapacak ilan projelerin anlatıldığı geleneksel toplantısının son olanını Cumhuriyet Park Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. 31 Mart yerel seçimlerinden önce ki son basınla buluşma toplantısında konuşan başkan Çiftçi yeşil alandan alt yapıya kadar üst yapıdan imar planına kadar bir-çok projeden bahsederken özellikle devam eden köprülü kavşakların da çalışmaların devam edildiği ve Narlıdere Köprülü kavşağının ayın 19’da tam anlamı ile faaliyete geçeceğini söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Toplam Borcu Açıklandı

Çiftçi,‘’Şanlıurfa'nın toplam borcu yani 2014 yılı öncesi borcu 798 milyon borcu var 266 milyonu borç ödedik. Diğer ödemeler 47 milyon TL ödeme yapıldı ve şuan borcumuz 581 milyon TL borç var. Borcu düşürdük arkadaşlar 330 hibe ŞUSKİ'ye aldık 116'da büyükşehir aldık toplam 446 milyon TL bu şehire hibe getirdik. Yüzde 60 milyon TL 6 milyon metrekarelik yerin bedelini ödedik ve 6 milyon metrekarelik tapu büyükşehir belediye başkanlığımıza kesildi’’açıklamalarda bulundu.

Narlı Dere Köprülü Kavşağının Hizmete Gireceği Tarih Belli Oldu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Polis Gözyaşları İçinde Memleketine Uğurlandı
Şehit Polis Gözyaşları İçinde Memleketine Uğurlandı
İzmir Şanlıurfa Seferi Tekrar Başlıyor
İzmir Şanlıurfa Seferi Tekrar Başlıyor
şanlıurfa urfa