Advert

İl Başkanı Yıldız'dan Baydilli'nin Seçim Bürosuna Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’nin seçim bürosunu ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

İl Başkanı Yıldız'dan  Baydilli'nin Seçim Bürosuna Ziyaret
İl Başkanı Yıldız'dan  Baydilli'nin Seçim Bürosuna Ziyaret Admin
Bu içerik 118 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli’nin açtığı seçim bürosunu ziyaret etti.

Seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya gelen İl Başkanı Yıldız, seçim bürosunu tıklım tıklım dolduran vatandaşların büyük ilgisini gördü. Seçim bürosu ziyaretinde İl Başkanı Yıldız’ın yanı sıra ev sahibi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile misafirler yer aldı.

Vatandaşlara hitap eden AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, coşkulu kalabalığa bakıldığında vatandaşların 31 Mart için kararını verdiğinin açık olduğunu dile getirdi.

İl Başkanı Yıldız, “Adaylarımızın açtığı seçim bürolarını ziyaret ediyorum ve her gittiğim büroda apayrı bir heyecan ve coşku var. Metin Başkanımızın bürosunda da çok büyük bir kalabalık ve heyecan görüyorum. İnşallah bu görüntü 31 Mart’ta sandıklara yansıyacak ve AK Parti’ye, millete karşı cephe alan ve birleşenlere en güzel cevap verilecektir. Bu güzel kalabalık için Metin Başkana ve büroyu tıklım tıklım dolduran gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli de İl Başkanı Yıldız’a ziyaretleri için teşekkür ederken, “Burada bugün kıymetli İl Başkanımız, İl Başkan Yardımcıları ve İl yönetim kurulu üyelerimiz büromuzda ziyaret ettiler. Kendilerine ve her gün büromuzu dolduran vatandaşlarımıza, kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Sizler her şeyin en iyisine, hizmetin en güzeline layıksınız. Biz de Allah’ın izniyle 31 Mart’ta tekrar göreve geldiğimizde Karaköprü’ye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

İl Başkanı Yıldız seçim bürosunda bir süre vatandaşlarla sohbet edip 31 Mart seçimlerinin önemini de anlattı.

İl Başkanı Yıldız'dan Baydilli'nin Seçim Bürosuna Ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Polis Gözyaşları İçinde Memleketine Uğurlandı
Şehit Polis Gözyaşları İçinde Memleketine Uğurlandı
İzmir Şanlıurfa Seferi Tekrar Başlıyor
İzmir Şanlıurfa Seferi Tekrar Başlıyor
şanlıurfa urfa