Advert
Advert

Yıldız,“31 Mart’ta Ülkemiz Ve Şanlıurfa’mız Kazanacak”

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, seçim çalışmalarını Şanlıurfa il genelinde sürdürüyor. Seçim çalışmalarını Hilvan ilçesinde de sürdüren AK Parti İl Başkanı Yıldız, her gittiği yerde AK Partiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen teveccüh nedeniyle 31 Mart’ta ülkemiz ve Şanlıurfa’mızın kazanacağını söyledi.

Yıldız,“31 Mart’ta Ülkemiz Ve Şanlıurfa’mız Kazanacak”
Yıldız,“31 Mart’ta Ülkemiz Ve Şanlıurfa’mız Kazanacak” Admin
Bu içerik 55 kez okundu.
Reklam

Seçimin geleceğimiz için çok önemli olduğunu belirttik

Seçim çalışmalarını Hilvan ilçesinde devam ettirdiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız NureddinNebati, MKYK Üyemiz Vildan Polat ve Milletvekilimiz Z. Gülender Açanal ile birlikte, Hilvan Öğretmen Evinde Hilvanlı hemşehrilerimizle bir araya gelip istişarelerde bulunup sohbet ettik. Sonrasında; T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız NureddinNebati, Hilvan Belediye Başkan adayımız AslanAliBayık, AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir ile birlikte, Hilvan Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Ömer Salgın’ı ziyaret ettik. 31 Mart yerel seçimlerinin önemi konusunda sohbet ettik. Seçimin geleceğimiz için çok önemli olduğunu belirttik ve AK Partimize destek olunması talebinde bulunduk” dedi.

Dua ve desteklerinin devamını istedik

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız, “T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız NureddinNebati, Hilvan Belediye Başkan adayımız AslanAliBayık, İlçe Başkanı Mustafa Cidir ile birlikte, MHP Hilvan İlçe Başkanı İsmail Yetkin’i ve HÜDA-PAR Hilvan İlçe Başkanı Osman Göçmen'i ziyaret ettik. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Ülkemiz ve özellikle Şanlıurfa’mız üzerinde oynanan oyunları konuşarak alınması gereken tedbirleri kendi çevrelerimize anlatmak gerektiğini belirttik. Bu arada gerek Cumhur İttifakı nedeniyle MHP’nin ve gerekse vatanımızın bekası için AK Partiyi destekleme kararı almış olan HÜDA-PAR’ın dua ve desteklerinin devamını istedik” diye konuştu.

Seçim zaferini hep birlikte kutlayacağız

AK Parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin Yıldız, tevazu, samimiyet, gayret ile AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Hilvan İlçesinde esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret edip sohbet ettiklerini, Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle 31 Mart akşamı seçim zaferini hep birlikte kutlayacaklarını belirtti.

 

Yıldız “31 Mart’ta Ülkemiz Ve Şanlıurfa’mız Kazanacak”
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Harran Konteynır Kent Kapanıyor
Harran Konteynır Kent Kapanıyor
Şanlıurfa’da Kamyonet İle İki Otomobil Çarpıştı, 7 Yaralı
Şanlıurfa’da Kamyonet İle İki Otomobil Çarpıştı, 7 Yaralı
şanlıurfa urfa