Advert
Advert

Kümbet Evlerin Güzelliği Ortaya Çıktı

Dicle Elektrik Dağıtım, gerçekleştirdiği aydınlatma çalışmaları ile kentleri ışıl ışıl hale getirmeye devam ediyor. Yatırım çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Harran ilçesinin sokaklarına 1.000 adet armatür montajı gerçekleştiren Dicle Elektrik, gerçekleştirdiği bu aydınlatma çalışmalarıyla her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği kümbet evlerinin güzelliğini de ortaya çıkardı.

Kümbet Evlerin Güzelliği Ortaya Çıktı
Kümbet Evlerin Güzelliği Ortaya Çıktı Admin
Bu içerik 139 kez okundu.
Reklam
Dicle Elektrik, Harran ilçesi genelinde 4 bin abonenin olumlu şekilde etkilendiği elektrik şebekesini güçlendirme çalışmalarını tamamladı.  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun yönetmeliklerine uygun gerçekleştirilen yatırımla ilçeye bağlı Hz. Yakup, İmam Bakır Aslanlı, Süleyman Demirel, Şeyh Hayati Harrani mahalleleri ile Dibeç Evleri mevkiine daha kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi verilmeye başlandı. Yatırımların ardından müşteri şikayetlerinde de kayda değer oranda azalma yaşandığı gözlendi. 
 
Kümbet Evlerin Güzelliği Ortaya Çıktı 
 
Yatırım çalışması ile ilçede geniş çağlı bir aydınlatma hamlesi de gerçekleştirildi. Şehrin genelinde olduğu gibi her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Harran kümbet evlerinin bulunduğu bölgede aydınlatma çalışması tamamlandı. Dicle Elektrik tarafından tamamlanan aydınlatma çalışması sayesinde tarihi bölgenin güzelliği de ortaya çıktı. Yapılan çalışma Harranlı vatandaşların övgüsünü aldı.
Harran’ın yapılan çalışmalar la daha aydınlık, daha modern bir görünüme kavuşmasından dolayı Dicle Elektrik’e teşekkür eden vatandaşlar, arızaların da sona erdiğini belirterek yapılan hizmetlerden memnun olduklarını söylediler. 
Harran Dicle Elektrik İle Işıl Işıl Kümbet Evlerin Güzelliği Ortaya Çıktı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Harran Konteynır Kent Kapanıyor
Harran Konteynır Kent Kapanıyor
Şanlıurfa’da Kamyonet İle İki Otomobil Çarpıştı, 7 Yaralı
Şanlıurfa’da Kamyonet İle İki Otomobil Çarpıştı, 7 Yaralı
şanlıurfa urfa