Advert
Advert

Çevik Kuvvet Kavşağı Durdu Mu?

Şanlıurfa'nın Karaköprü ve Haliliye ilçelerinin bağlantı noktasında ki en yoğun trafik akışının yaşandığı çevik kuvvet köprülü kavşağında çalışmalar yavaşladığı görüldü.

Çevik Kuvvet Kavşağı Durdu Mu?
Çevik Kuvvet Kavşağı Durdu Mu? Admin
Bu içerik 353 kez okundu.
Reklam

Bölgenin en büyük 'Karaköprü Kavşak' projesinin en geç 2 yılda tamamlanması öngörülüyor fakat çalışmaların zaman zaman ödeneksizlikten durma noktasına gelmesi, planlanan sürede tamamlanması zor görünüyor.

Şanlıurfa’da trafiğin en çok sorun yaşandığı bölgelerden biri olan noktada Devteşti, Abide, Diyarbakır ve Çevreyolu yönlerinden gelen yollar kesişiyor. Çevik kuvvet olarak bilinen Karaköprü Kavşak projesi bittiğinde; trafik akışının en yoğun yaşandığı bölgede araçlar ışıklara takılmadan Devteşti, Abide, Diyarbakır ve Çevre yolları istikametlerine yönelecek.

Karaköprü Kavşak projesi 'Ödeneksizlikten inşaat durdu'  söylentilerine yetkililer açıklama gelmezken Şanlıurfa trafiğine nefes aldırmak için çaba büyük çaba sarf eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve İl Başkanı Bahattin Yıldız sorunu çözmek için daha önce bir çok görüşmeler yaptığı ve konunun takipçisi olacağı belirtilmişti. Çalışmalar ödenekleri ile birlikte başlansa da belirli bir süre sonra çalışmaların durması vatandaşları bıktırdı.

Çevik Kuvvet Kavşağı Durdu Mu?
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin ve Beyazgül Gündemi Değerlendirdi
Vali Erin ve Beyazgül Gündemi Değerlendirdi
İçişleri Bakanı Şanlıurfa'da
İçişleri Bakanı Şanlıurfa'da
şanlıurfa urfa