Advert
Advert

Endonezyalı Hasta Pnömoni Teşhisi İle 7 Ayda Taburcu Oldu

Şanlıurfa'ya turistik ziyaret amaçlı gelip, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesin'de yoğun bakımda tedavi altına alınan Endonezyalı hasta 7 ay sonunda taburcu edildi.

Endonezyalı Hasta Pnömoni Teşhisi İle  7 Ayda Taburcu Oldu
Endonezyalı Hasta Pnömoni Teşhisi İle  7 Ayda Taburcu Oldu Admin
Bu içerik 186 kez okundu.
Reklam
Riyati Riyati isimli Endonezyalı hasta, 29 Kasım 2018 de Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesinde Pnömoni tanısıyla yatırıldı. İlk süreçte zaman zaman astım krizlerine giren hasta entübe edilerek takip edildi.
Uzun bir süreç geçiren hastayı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi sorumlu doktoru Uzm. Dr. Hatice Gülşen Yılmaz takip etti ve bir çok branş hekimlerine de konsültasyonlar atıldı. Bu süreçte kalbi duran hasta, uzun müdahaleler ve çabalar sonucu toparlanmaya başladı. Cerrahi Yoğun Bakım Ünitemiz doktor ve hemşireleri tarafından özverili bir şekilde tedavi, takip ve bakım süreci yürütüldü. Hasta yoğun bakımdan çıkarılıp hastane Palyatif Bakım Merkezi'ne alındı. Buradaki tedavi ve bakımlarının ardından 19 Haziran 2019'da taburcu edildi. 
Uzun süren tedavi sonucunda hastaneden ayrılan hasta ve yakınları, hastane idarecilerine,  kendileriyle yakından ilgilenen doktor ve hemşirelere teşekkürlerini ilettiler.
Endonezyalı Hasta Pnömoni Teşhisi İle 7 Ayda Taburcu Oldu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akabe'de Kaza 1 Ölü 1 Yaralı
Akabe'de Kaza 1 Ölü 1 Yaralı
Kuaför Dükkânında Kütüphane Açtı
Kuaför Dükkânında Kütüphane Açtı
şanlıurfa urfa