Advert
Advert

Prof. Dr. M.Tevfik Gülsoy, Yeniden Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Oldu

Şanlıurfalılar Federasyonu 1 Olağan kongresi Genel merkez binasında yapıldı. Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Prof. Dr.M. Tevfik Gülsoy güven tazeledi.

Prof. Dr. M.Tevfik Gülsoy, Yeniden Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Oldu
Prof. Dr. M.Tevfik Gülsoy, Yeniden Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Oldu Admin
Bu içerik 895 kez okundu.
Reklam
Abdullah Yiģit

Katılanlar: Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Prof. Dr.  M.Tevfik Gülsoy,  Ak Parti Gaziantep Milletvekili Avukat Müslüm Yüksel, ŞANDER Başkanı Mahmut Haz, ŞANFED Genel Sekreteri Mehmet Erdoğan, Gaziantep Halfetililer Derneği Başkanı Nihat Arslan, Birecikliler Derneği Başkanı Attila Gülsoy, Kendirciler Derneği Başkanı Mehmet Kendirci, Suruçlular  Derneği Başkanı Nebi Kaplan, Bozovalılar Derneği Başkanı Ahmet Dinçoğlu, Stk Temsilciler, İş Adamları ve Şanlıurfalılar katıldı.

Şanlıurfa Federasyonu 1 olağan kongresinde Divan Başkanı Yusuf Ziya Güzel, Üyeler ise Avukat Sabri Sayan, Hüseyin Yıldırım, Ahmet Güzel ve İbrahim Polat.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra Şanlıurfalılar Federasyonun yapmış olduğu faaliyetlerin açıklamasından sonra Açılış Konuşmasını Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Prof. Dr. M.Tevfik Gülsoy Yaptı.

Gülsoy, özellikle hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Yeniden beni başkan seçtiğiniz için. Ben divana sizlere ve katılımcılara ve sayın vekilimize teşekkür ediyorum.

Gülsoy, Şanlıurfalıların sözünü Urfalıların söyleyeceğini hiç kimsenin Urfalıların sözünü ben söylerim deme hak kınada haddin ede sahip olmadığını vurguladı. Ben değil biz olacağız her zaman hepimiz birlik içinde .

Gülsoy, Şanlıurfa için şimdi birlik zamanı diyoruz. Şanlıurfalılar olarak birlik ve beraberlik içinde olmaya devam edeceğiz, federasyon kapımız herkese açık olacak. Daha güzel etkinliklerde beraber olacağız bundan sonra yoğun bir çalışma programlarımız olacak. Yeni yönetim kurulu üyelerimiz ülkemize, Gaziantep ilimize ve Şanlıurfalı ilimize hayırlı uğurlu olsun dedi.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Avukat Müslüm Yüksel ise Şanlıurfalılar Federasyonun birlik ve beraberlik için önemli olduğunu. Gazi şehre daha çok katkının sağlanmasını üretim ve istihdamda Urfalılara büyük görevler düştüğünü günün 24 saatinde Gazianteplilerin ve hemşerilerinin hizmetinde bulunduğunu dile getirerek. Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Prof. Dr. M.Tevfik Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı uğurlu olsun dedi.

Kongre sonrasından Şanlıurfalılar Federasyonu ve katılımcılar toplu halde fotoğraf çekimi ile son buldu

Prof. Dr. M.Tevfik Gülsoy Yeniden Şanlıurfalılar Federasyonu Başkanı Oldu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atatürk Baraj Göletine Serinlemek İçin Giren Genç Boğuldu
Atatürk Baraj Göletine Serinlemek İçin Giren Genç Boğuldu
Düğün yapacaklar  imitasyona yöneldi
Düğün yapacaklar imitasyona yöneldi
urfa haber urfa yazar