Advert
Advert

Yeşidirek'teki O Pis Görüntü Giderildi

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bulunan Yeşildirek mahallesinde biriken kirli suyun halk sağlığını tehdit ettiği haberimiz üzerine Haliliye Belediyesi ekipleri temizlik çalışmasını yaparak alanı mucur ile doldurdu.

Yeşidirek'teki O Pis Görüntü Giderildi
Yeşidirek'teki O Pis Görüntü Giderildi Admin
Bu içerik 73 kez okundu.
Reklam
Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Yeşildirek Mahallesinde biriken suyun kötü kokuya neden olduğu ve halk sağlığını tehdit ettiği ile ilgili yaptığımız haber üzerine Haliliye Belediyesi  harekete geçti. Haliliye Belediyesi bağlı Temizlik işleri müdürlüğü göleti doldurarak iş makineleriyle alanı mucur ile doldurdu.
Haliliye ilçesinde Yeşildirek Mahallesi'nde biriken ve göleti andıran kirli su birikintisi halk sağlığını tehdit ediyor. Mahallede kokudan geçilemediğini, çocuklarının hastalandığını ve yetkililere başvurmalarına rağmen sorunlarına çözüm bulunamadığını belirten mahalle sakinleri yaşanan duruma tepki göstermişti.
Haliliye ilçesine bağlı Yeşildirek mahallesi 15 yıldır kentsel dönüşümü bekliyor ve mahallede en çok çileyi çocuklar çekiyor. mahallede çocuklar pis suların yanında oynamak zorunda kalıyor. Mahallenin Kanalizasyon ve içme suyu şebekesinde de büyük sorunlar yaşanıyor. Mahalledeki çocuklar pis suların içinde oyun oynarken hastalıklar ile iç içe kalıyor.
Yapılan haber üzerine Haliliye Belediyesi harekete geçti. Haliliye Belediyesi bağlı Temizlik işleri müdürlüğü göleti doldurarak iş makineleriyle alanı mucur ile doldurdu. Oluşan pis görüntü ortadan kalktı.
Yeşildirek mahalle sakinleri göletin ıslahında katkısı olan başta Haliliye belediye başkanı Mehmet Canpolat ve Haliliye Belediyesine  bağlı temizlik işleri müdürlüğüne teşekkür etti.
Yeşidirek'teki O Pis Görüntü Giderildi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
urfa haber urfa yazar