Advert
Advert

24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı

Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü programı düzenlendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı
24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı Admin
Bu içerik 123 kez okundu.
Reklam

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından program düzenlendi. kutlama programı; Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Eyyüp Sabri Kirişçi, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, Haliliye Kaymakamı Mehmet Esen, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, İlçe Milli Eğitim Müdürüleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile yapıldı.

Mehmet Akif İnan Salonunda gerçekleştirilen kutla programa Gazi Mustafa Kemal Atatürk, şehit öğretmenler için saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer yaptığı konuşmada, öğretmenlik mesleğinin toplumda yerin ve önemini hatırlattı.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer’in Emekli Öğretmenler; Nebihe Sayma, Halil Taşçı, Teyip Eğitmen ve Hüseyin Kılıç’a Şeref Belgelerinin takdimi sonrasında, Kazancı Bedih Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri hazırlamış oldukları solo ve koro şarkılarla izleyenlere müzik ziyafeti verdiler.

Türkiye Öğretmenler Kupası’nda Türkiye Birincisi olan Eyyübiye Basketbol Erkek takımımıza Haliliye Kaymakamı Mehmet Esen ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer’in madalya ve kupalarını vermesi sonrası 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, hazırlanmasında büyük emeği olan öğretmen ve öğrenciler ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
urfa haber urfa yazar