Advert
Advert

Urfa Kızılay'dan Giyim Mağazası

Türk Kızılayı tarafından Şanlıurfa'da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak için bağışlanan kıyafetlerle "Giyim Mağazası" ve eğitim merkezi açıldı.

Urfa Kızılay'dan Giyim Mağazası
Urfa Kızılay'dan Giyim Mağazası Admin
Bu içerik 462 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

Türk Kızılayı Şanlıurfa Şubesi tarafından Haliliye ilçesi Ahmet Ersevan Mahallesinde Giyim Mağazası ve eğirim merkezi için açılış programı düzenlendi. Açılışa Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Şanlıurfa Kızılay şube başkanı Op. Dr. Ahmet İnan, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, İlçe şube başkanları ve Kızılay gönüllüleri katıldı.

Açılışın ardından protokol üyeleri ayakkabı ve kıyafetlerden oluşan bir çok giyim eşyası bulunan mağazayı gezerek Şanlıurfa Şube Başkanı Ahmet İnan'dan bilgi aldı.

Türk Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Ahmet İnan “Şanlıurfa Kızılayı olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve genel merkezimizin desteğiyle Şanlıurfa Kızılay’ı olarak giyim mağazası açtık. Kızılay olarak ayrıca eğitim merkezini de açtık. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Mağaza açılışında konuşma yapan Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Cem, “Türk Kızılayı Genel Merkezi olarak, 258 tane şubesiyle, Türkiye’nin Bütün vilayetlerine yayılmış güçlü bir kuruluştur. Türk Kızılay’ı 152 yaşına girdi. Ecdadımızdan aldığımız bu gücü yeni nesillere aktaracağız” diye konuştu.

Urfa Kızılay'dan Giyim Mağazası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa emniyetinde büyük operasyon
Urfa emniyetinde büyük operasyon
Birecik'te elektrik akımına kapılan kadın öldü
Birecik'te elektrik akımına kapılan kadın öldü
urfa haber urfa yazar