Advert
Advert

Kazaya Davetiye Çıkarıyor

Şanlıurfa- Akçakale yolunda aracın arkasına asılan çocuk hayati tehlikeye aldırmadan kazaya davetiye çıkarıyor.

Kazaya Davetiye Çıkarıyor
Kazaya Davetiye Çıkarıyor Admin
Bu içerik 108 kez okundu.
Reklam
Kentin en işlek bölgelerinde araçların arkasına asılan çocuk hayati tehlikelerine aldırmadan kazaya davetiye çıkarıyorlar . Akçakale- Şanlıurfa seyir halindeki aracın arkasına asılan çocuk kazalara davetiye çıkarıyorlar. Kamyonet tipi aracın arkasına asılmak için adeta yarışan çocuk düşmeleri ciddi kazalara sebebiyet vereceği de kesin.
Eğlenmek adına tehlikeye aldırış etmeden seyir halindeki araçların arkasına takılan bir çok çocuk kazalara davetiye çıkarıyorlar. Trafiğin yoğun olduğu bölgede seyreden araçların arkasına tutunarak eğlenmeye çalışan çocuk, tehlike saçıyor. Araca tutunan ve seyir halinde olan araçtan inmekte büyük güçlükler yaşayan çocuk, adeta hayatlarını tehlikeye atıyorlar. Bir çok zaman araç sürücülerinin fark etmesi ile araca sarkmaktan vazgeçip araçtan uzaklaşan çocuk, bazen de araç sürücülerinin fark etmemesi sebebiyle araçtan inerken yere düştüğü gözlemleniyor.
Şanlıurfa- Akçakale yolunda bir aracın arkasına takılan çocuk, çevredeki vatandaşların tepkisi ile karşılaştı. Çocuğun araca takıldığını gören vatandaşların çocuğun araçtan uzaklaşması için uyarıda bulunurken, çocuğu fark eden araç sahibi de durarak çocuğun araca takılmaması için uyarıda bulundu.
Çevredeki vatandaşlar, ailelerin çocukları bu hususta uyarması gerektiğini vurgulayarak, “Araçların arkasına takılan çocuklar kazalara davetiye çıkarıyorlar. Bu şekilde bir çok yaralanma ve ölümlerin olduğunu herkes biliyor. Ama çocuklar eğlence olsun diye bu tür davranışlarda bulunuyorlar. Ailelerin çocuklarını uyarması ve yanlış bir davranış olduğunu söylemeleri gerekir” şeklinde konuştular.
Kazaya Davetiye Çıkarıyor
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa'da sulama kanalında kız cesedi bulundu
Şanlıurfa'da sulama kanalında kız cesedi bulundu
Bozova Çatak'ta kona sporları başladı
Bozova Çatak'ta kona sporları başladı
urfa haber urfa yazar