Advert
Advert

Taziye Evlerinde 'Mırra' Tek Kullanımlık Bardaklarda İkram Ediliyor

Şanlıurfa'da taziye evlerine gelen vatandaşlar sunulan çay ve mırra, 'corona virüsü' nedeniyle tek kullanımlık karton veya pet bardaklarda ikram ediliyor.

Taziye Evlerinde 'Mırra' Tek Kullanımlık Bardaklarda İkram Ediliyor
Taziye Evlerinde 'Mırra' Tek Kullanımlık Bardaklarda İkram Ediliyor Admin
Bu içerik 137 kez okundu.
Reklam

Genellikle, misafirlere ikram etmek, ya da taziye düğün yemeklerinden sonra servis edilmek üzere özel fincanlarda ikram edilen mırra 'corona virüsü' nedeniyle tek  kullanımlık karton veya pet bardaklarda ikram ediliyor.

Çin'in Wuhan kentinde başlayan başta  İran, İtalya  olmak üzere bir çok ülkede yayılan Corona Virüs Türkiye’de şuana kadar 1 kişide görüldü. Corona Virüs nedeniyle Şanlıurfa genelinde bulunan taziye evlerinde vatandaşlar sunulan çay ve mırra virüs nedeniyle tek  kullanımlık karton veya pet bardaklarda ikram ediliyor. Öte yandan dün gece saatlerinde Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının görüldüğünü açıklayan Sağlık Bakanı Koca, Türkiye'deki koronavirüsün bir erkekte görüldüğünü, genel durumunun iyi olduğunu söyledi.

Kent merkezinde buluna  taziye evleri ise  vatandaşlar, ikram edilen çay ve mırra tedbir amaçlı olarak tek kullanımlık karton veya pet bardakları kullanıyor.

Genellikle misafirlere ikram etmek ya da taziye düğün yemeklerinden sonra servis edilmek üzere özel fincanlarda ikram edilen mırra 'corona virüsü' nedeniyle tek kullanımlık karton veya pet bardaklarda ikram ediliyor. Çin'i
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mevsimlik işçilerin izin kuyruğu
Mevsimlik işçilerin izin kuyruğu
Halfeti'de Ters Lale Mevsimi
Halfeti'de Ters Lale Mevsimi
şanlıurfa urfa