Advert
Advert

Urfa’da eczaneler dezenfekte ediliyor

Şanlıurfa’da, korona virüsüne karşı tedbirler de artış yaşanırken, Şanlıurfa’da da 27. Bölge Eczacılar Odası tüm eczaneleri dezenfekte etmeye başladı.

Urfa’da eczaneler dezenfekte ediliyor
Urfa’da eczaneler dezenfekte ediliyor Admin
Bu içerik 138 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

Çin'den yayılarak dünyayı etkisi altına alan ve son olarak ülkemizde de görülen COVİD-19 (Korona Virüs) için dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Şanlıurfa’da da birçok alanda defenfekte çalışmaları yapılarak virüse karşı önlemler alınıyor. Şanlıurfa 27. Bölge Eczacılar Odası,  Şanlıurfa ve ilçelerde bulunan eczanelerde dezenfekte çalışmalarına başladı. Kentte hizmet veren tüm eczaneler özel solüsyonlar ile dezenfekte edilerek hem vatandaşın hem de çalışanların sağlığını koruyor.

İlaçlama yapılan Kırmızılar Eczanesi sahibi Eczacı Yusuf Kırmızı, “Dünya ile birlikte Türkiye’de görülen korona virüsüne karşı korunma çalışmaları yapılıyor.  Bağlı bulunduğumuz 27. Bölge Eczacılar Odası da Şanlıurfa ve ilçelerinde bulunan tüm eczanelerde dezenfekte çalışmalarına başladı. Bizler de sağlık konusun da ki hassasiyeti dikkate alarak özellikle en temiz olması gereken eczaneler de önlemlerimizi alarak vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz. Bu çalışmalarından dolayı da Eczacılar Odasına ’da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Urfa’da eczaneler dezenfekte ediliyor
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mevsimlik işçilerin izin kuyruğu
Mevsimlik işçilerin izin kuyruğu
Halfeti'de Ters Lale Mevsimi
Halfeti'de Ters Lale Mevsimi
şanlıurfa urfa