Advert
Advert

Sürücüler oto yıkamanın yolunu tuttu

Şanlıurfa oto yıkama esnafından hummalı çalışma başladı. Esnaf korona virüs nedeniyle araçlarda hem yıkama hem de dezenfekte temizliğine başladı.

Sürücüler oto yıkamanın yolunu tuttu
Sürücüler oto yıkamanın yolunu tuttu Admin
Bu içerik 27 kez okundu.
Reklam

Oto yıkamacılarda 'Korona' yoğunluğu Oto yıkamacılarda Korona virüs mesaisi Türkiye'de görülen Korona virüsü vakalarının ardından, Şanlıurfa’da birçok vatandaş oto yıkamacıların yolunu tuttu.

Korona virüs korkusu toplu taşıma araç kullanımını azaltırken virüsten korunmak isteyenler şahsi araçlarını kullanmaya başladı. Bu da virüse karşı hijyenik temizlik yapan oto kuaförlerdek iş yoğunluğunu arttırdı. Dünya üzerinde yaklaşık 120 ülkede görülen korona virüsün Türkiye'de de görülmesi üzerine alınan tedbirlere ek olarak kendi tedbirlerini de alan vatandaşlar, araçlarıyla oto yıkamacıların yolunu tuttu. Korona virüse karşı birçok alanda yapılan dezenfekte işlemlerini araçlarında uygulamak isteyenler oto yıkamacıların önünde sıra oluşturdu.

Şanlıurfa’da faaliyet gösteren, oto yıkama esnafı  ihtiyaç doğrultusunda tedbirlerini alarak araçlarda virüslere karşı koruyucu temizlik hizmetine başladı.

Oto yıkama esnafı, “Corona virüsü vakalarından sonra müşterilerimiz araba daha sık yıkatmaya başladı. Araçlarda özellikle hem iç hemde dış temizlik yapılıyor.  Ayrıca özel ilaçlarla araçları dezenfekte ediyoruz”dedi.

Sürücüler oto yıkamanın yolunu tuttu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mevsimlik işçilerin izin kuyruğu
Mevsimlik işçilerin izin kuyruğu
Halfeti'de Ters Lale Mevsimi
Halfeti'de Ters Lale Mevsimi
şanlıurfa urfa