Advert
Advert

Haliliye'de Başıboş Köpekler Tehlike Saçıyor

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinin merkez mahallelerinde sıklıkla görülen başıboş köpekler, tehlike saçıyor. İlçenin dört bir yanında cirit atan başıboş köpeklere karşı belediyenin duyarsız kalmasına tepki gösteren vatandaşlar tedirgin olduklarını söylediler.

Haliliye'de Başıboş Köpekler Tehlike Saçıyor
Haliliye'de Başıboş Köpekler Tehlike Saçıyor Admin
Bu içerik 92 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinin merkez mahallelerinde sıklıkla gezen onlarca başıboş köpek halkı tedirgin ediyor. Özellikle sabahın erken saatlerinde sürü halinde gezen köpekler tehlike saçıyor. İlçe merkezindeki cadde, sokak ve evlerin önünde sıklıkla rastlanan köpekler vatandaşları korkutuyor. Başıboş köpekler için bir an önce yetkililerin tedbir alması ve harekete geçmesi gereğini belirttiler.

Belediyenin bu konuda biran önce önlem alması gerektiğini ifade eden vatandaşlar, "İlçenin birçok mahalle, cadde, sokak, evlerin önü ve bunun gibi birçok yerde başıboş köpekleri görmek mümkün. Özellikle de köpekler sürü halinde gezerken çok daha tehlikeli olabiliyorlar. Çocuklar ve bayanlar bu köpekleri gördüklerinde korkuyorlar. Saldırgan ve çok tehlikeli olan köpekler de var. Bunun önleminin biran önce alınmasını istiyoruz" diye konuştu.

Haliliye'de Başıboş Köpekler Tehlike Saçıyor
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ceylanpınar’da anız yangını
Ceylanpınar’da anız yangını
Suriye Sınırda Yangın
Suriye Sınırda Yangın
urfa haber urfa yazar