Advert
Advert

ANAVATAN İl Başkanlığı'ndan Kızılay'a kan bağışı

Şanlıurfa’daki kan bağışı kampanyasına ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan da destek vererek kan bağışında bulundu.

ANAVATAN İl Başkanlığı'ndan Kızılay'a kan bağışı
ANAVATAN İl Başkanlığı'ndan Kızılay'a kan bağışı Admin
Bu içerik 457 kez okundu.
Reklam
ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan beraberindeki ANAVATAN  İl Yönetimi ile birlikte Kızılay Kan Bağışı Merkezi'ne giderek kan bağışında bulundular.
Ülke ve Millet olarak zor günler geçirdiklerini ve bu zor günlerde vatandaşların yaşadığı endişenin, Kızılay'ın kan bağışlarında ve kan stoklarında azalmaya sebebiyet verdiğini ifade eden İl Başkanı Aslan, "Hastalarımız için hayati bir öneme sahip olan Kan ihtiyacı için bizlerde bugün ANAVATAN Şanlıurfa  İl başkanlığı olarak Kızılay'a Kan Bağışında bulunuyoruz.. Bilindiği üzere korona virüsü ile mücadelede süreçte yaşanan kan stokunun azalması nedeniyle valimizin, Sağlık İl Müdürümüzün ve Kızılay Şube Başkanımızın çağrısı üzerine bizler de birer kan bağışçısı olarak burada kan bağışında bulunduk"diye konuştu.
Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Dr. Ahmet İnan ise yaptığı konuşmada, “Özellikle son zamanlarda valimizin başlattığı bu kampanyayla ANAVAYAN  Şanlıurfa İl Başkanımız Halil Aslan  da iştirakiyle kendilerinden de kan alarak bir örnek kampanya olmuştur. Halkımızı bu noktada duyarlılığa çağırıyorum. Gerçekten her türlü hijyenik koşullarla hastalarımızdan 12 ile 15 dakika içerisinde kanı alıyoruz. Hem kendi kan tahlillerini yapılmış oluyor hem de bir can kurtarılmış oluyor. Ben vatandaşlarımızın kan bağışında göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum "dedi.
ANAVATAN İl Başkanlığı'ndan Kızılay'a kan bağışı ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
urfa haber urfa yazar