Advert
Advert

Mehmet Yıldırım'dan Bayram Mesajı

Sabah Gazetesi ve Türkiye spor yazarları Şanlıurfa Temsilcisi Mehmet Yıldırım Ramazan bayramı vesilesi ile basın mensuplarının ve tüm İslam âleminin Ramazan bayramını kutladı.

Mehmet Yıldırım'dan Bayram Mesajı
Mehmet Yıldırım'dan Bayram Mesajı Admin
Bu içerik 18 kez okundu.
Reklam
Yıldırım mesajında şu ifadeleri kullandı: “Bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaştığı ve manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği özel günlerdir.
Bu bayram, tüm dünyada ve ülkemizde de etkili olan Covid19 pandemisi nedeniyle, zor şartlardan geçiyoruz.
Covid-19 tedbirleri kapsamında bu bayram belki sevdiklerimizile bir araya gelemeyeceğiz, ama bu zorlu sürecin devletimizin kararlı mücadelesi ve halkımızın alınan tedbirlere sağladığı uyum ile; daha sağlıklı ve daha güzel günlere ulaşacağımıza inanıyorum. Unutmayalım ki, sağlıklı günlerde sevdiklerimizle tekrar buluşacak onlara yeniden sarılacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, daha güzel ve sağlıklı yarınlarda buluşmak dileğiyle; Ramazan Bayramı’nın ülkemize, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni eder, tüm meslektaşlarımın ve hemşehrileriminin bayramını kutlarım”dedi.
Mehmet Yıldırım'ın Bayram Mesaj
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Şanlıurfa’da Biçerdöver Devrildi, 1 Ölü, 2 Yaralı
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
Ceylanpınar'da 60 bin hektar suyla buluştu
urfa haber urfa yazar