Advert
Advert

ANAVATAN Partisi'nde Ceylanpınar İlçe Başkanı belli oldu

ANAVATAN Şanlıurfa il başkanlığı Viranşehir ilçe başkanını belirledi. İlçe tanıtımı yoğun bir katılım ile gerçekleşiyor.

ANAVATAN Partisi'nde Ceylanpınar  İlçe Başkanı belli oldu
ANAVATAN Partisi'nde Ceylanpınar  İlçe Başkanı belli oldu Admin
Bu içerik 645 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanlığı ilçe adaylarını belirlemeye devam ediyor. Partiye her gün yoğun bir katımım sağlanıyor. İl Başkanlığında gerçekleşen Ceylanpınar ilçe başkanı tanıtımına ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, yönetim kurulu üyeleri, Ceylanpınar ilçe başkanı Ali Çoban ve ANAVATAN Partisine gönül bağı olan kişiler katıldı.

ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanlığını binasında yapılan ve ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği toplantıda . Daha önce 9 ilçe adayını belirleyen parti Ceylanpınar ilçe başkanı belirlendi  Ceylanpınar ilçe başkanlığına getirilen Ali Çoban'a yetki belgesini ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan takdim etti.

Ceylanpınar ilçe Başkanı Ali Çoban," ANAVATAN bilindik eski bir partidir, teklif edildi bende kabul ettim inşallah layığıyla yerine getireceğiz ve mutlu sona varacağız"dedi.

ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ise, yaptığı açıklamada, Şimdiye kadar 10 ilçe adayını belirledik, hedefimiz 13 ilçeyi tamamlamaktır. bir haftaya kadar kalan 3 ilçeyi de tamamlarız. İlçeler tamamlandıktan sonra inşallah virüs te biter bizde sahaya ineriz, partiye katılım çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugünde Ceylanpınar ilçe başkanlığına Ali Çoban'ı getirdik, hayırlı olsun,biz eski ANAVATAN ruhunu yaşatmaya çaılıyoruz"dedi.

ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ANAVATAN Partisi'nde Ceylanpınar İlçe Başkanı belli oldu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
urfa haber urfa yazar