Advert
Advert

Kırmızıtaş ve Açar’ın mutlu günü

Demirören Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş, Haliliye Belediyesi Basın Müdürü Müdürü Didem Açar yapılan nikah töreni ile dünya evine girdiler.

Kırmızıtaş ve Açar’ın mutlu günü
Kırmızıtaş ve Açar’ın mutlu günü Admin
Bu içerik 199 kez okundu.
Reklam

Covid19 salgının yoğun olduğu bu günlerde, tedbirlerin gevşemesiyle birlikte nikahlar kıyılmaya başlandı. Düğün ve nikahlarını ertleyen isimler arasında bulunan Demirören Haber Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş ve Haliliye ilçe Belediyesi Basın yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Didem Açar, Gaziantep Şehit Kamil Nikah salonunda kıyılan resmi nikahla evlendiler.

 7 yıl gibi bir süre Şanlıurfa'da da Demirören Haber Ajansı'nı temsil eden usta gazeteci Hasan Kırmızıtaş, attığı imza ile Didem Açar ile hayatını birleştirdi.  Şehit Kamil İlçe Belediyesi nikah salonunda kıyılan nikahta çifte; Gaziantep Milletvekili Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gaziantep üniversitesi Rektörü Ali Gür MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik ,Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun, veFaruk Açar şahitlik yaptı. Kıyılan nikah sonrası sosyal mesafeli ve maskeli hatıra fotoğrafı çekildi. Çiftin yakınları ve akrabalarının da katıldığı nikah sonrası akşam yemeği yenilerek tören son buldu.

Kırmızıtaş ve Açar’ın mutlu günü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa emniyetinde büyük operasyon
Urfa emniyetinde büyük operasyon
Birecik'te elektrik akımına kapılan kadın öldü
Birecik'te elektrik akımına kapılan kadın öldü
urfa haber urfa yazar