Advert
Advert

Şanlıurfa Vakfı, İçin Bakan yardımcısı ile görüşüldü

Şanlıurfa Vakfı, Şanlıurfa milletvekilleri ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank'a Şanlıurfa’nın temel sorunları ve Ankara'da Şanlıurfa Vakfı'na yer tahsis edilmesi kapsamında ziyaret gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Vakfı, İçin Bakan yardımcısı ile görüşüldü
Şanlıurfa Vakfı, İçin Bakan yardımcısı ile görüşüldü Admin
Bu içerik 60 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa Vakfı, Ak Parti Şanlıurfa milletvekilleri ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Bakan Yardımcısı Fatma Varank ile Şanlıurfa’nın temel sorunlarını ve Ankara'da Şanlıurfa Vakfı'na yer tahsis edilmesi kapsamında istişarede bulundular.

Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı E.Korgeneral M.Kemal Alataş’ın daveti üzerine, Şanlıurfa milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba, Kasım Gülpınar, Gülender Açanal, Halil İbrahim Yıldız, Halil Özşavlı, Ahmet Akay, Mehmet Ali Cevheri, Halil Özcan ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül 2 Temmuz Perşembe günü Vakıf Başkan Yardımcısı Halil Bağıban’ın ile bir araya geldiler. Urfalı ekip ve vakıf yönetimi daha sonra ise Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank'a ziyaret gerçekleştirdi.

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank ile yapılan görüşmede Bakan yardımcısına Şanlıurfa'nın sorunları iletilmiş ve Şanlıurfa Vakfı'na Ankara’da yer tahsis edilmesi talebinde bulundular. Bakan Yardımcısı talebi olumlu karşılayarak talep edilen yerin tahsisi için bakanlık yetkililerine talimat verdi.

Şanlıurfa Vakfı Genel Başkanı E.Korgeneral M.Kemal Alataş görüşme sonrası yaptığı açıklamada; "öncelikle Şanlıurfa'ya hizmet maksadı ile bir araya gelen ve güzel bir etkinlik sağlayan tüm milletvekillerine ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ederek, Şanlıurfa’mız için bu birlik ve beraberliği her daim göstereceğimizi vurgulamış, ayrıca Bakan Yardımcısı Sn. Fatma Varank’a da samimi katkılarından dolayı teşekkür etmiştir" dedi.

Şanlıurfa Vakfı İçin Bakan yardımcısı ile görüşüldü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
urfa haber urfa yazar