Advert
Advert

15 Temmuz şehitleri anısına lokma dağıtıldı

ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde şehitler için lokma dağıtıldı.

15 Temmuz şehitleri anısına lokma dağıtıldı
15 Temmuz şehitleri anısına lokma dağıtıldı Admin
Bu içerik 516 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!
ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için lokma hayrı düzenlendi. 4 yıl önce 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanlar için Haliliye ilçesi Yenişehir Mahallesi ANAVATAN Şanlıurfa il başkanlığı önünde vatandaşlara lokma ikramı yapıldı. 
Lokma tatlı dağıtımına katılan ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, tezgah başına geçerek vatandaşlara ve yoldan geçen sürücülere lokma tatlı ikram etti. 
Şehitlerimizi anmak ve onların ruhunu şad etmek için lokma ikramı düzenlediklerini belirten Aslan,” 4 Yıl önce yaşadığımız hain bir geceydi,  Allah böyle bir geceyi bir daha yaşatmasın vatandaşların hain darbeye karşı göğüslerini siper ederek bu hain darbeyi engellediler. Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı işlenmek istenen darbenin karşısındayız, o hain darbede 251 şehit ve binlerde Gazi verdik, bizde ANAVATAN Şanlıurfa il başkanlığı olarak Şehitlerimiz için lokma tatlısı ikram ettik”dedi.
15 Temmuz şehitleri anısına lokma dağıtıldı ANAVATAN Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
urfa haber urfa yazar