Advert
Advert

Şanlıurfa'da orman bölge müdürlüğü personel alınacak

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü, 8'i Şanlıurfa'dan olmak üzere Adıyaman, Diyarbakır ve Mardin'de toplam 17 personel alınacağını duyurdu.

 Şanlıurfa'da orman bölge müdürlüğü personel alınacak
 Şanlıurfa'da orman bölge müdürlüğü personel alınacak Admin
Bu içerik 255 kez okundu.
Reklam

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Orman Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 200 adet İş Makinesi Operatörü , 200 adet Greyder Operatörü, 200 adet Ekskavatör Operatörü, 60 adet Dozer Operatörü ve 40 adet Traktör Operatörü olmak üzere toplamda 700 daimi işçi alımı yapacak.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü tarafından ise Adıyaman, Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa'da toplam 17 personel alınacak. Personellerin 8'inin Şanlıurfa'dan alınacağı açıklanırken, pozisyonlarda belirtildi.

BAŞVURULAR İŞKUR'DAN YAPILACAK!

Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek. Bu ilanlar 04-10/08/2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacak. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacak.

NOTERDE SONUÇLAR AÇIKLANACAK

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacak. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacak. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacak.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecek.

Şanlıurfa'da orman bölge müdürlüğü personel alınacak
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa'da trafik kazası, 1 ölü, 1 ağır Yaralı
Şanlıurfa'da trafik kazası, 1 ölü, 1 ağır Yaralı
Ulu Cami Mimarisiyle Tarihi Bugüne Taşıyor
Ulu Cami Mimarisiyle Tarihi Bugüne Taşıyor
urfa haber urfa yazar