Advert
Advert

Vali Erin, "vatandaş" gibi hastaneye gidip gizli denetim yaptı!

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, koronavirüs tedbirleri kapsamında hastaneler de ki çalışmaları ve tedbirleri kontrol etmek amacıyla normal vatandaş gibi maske ve gözlük takarak denetimde bulundu.

Vali Erin,
Vali Erin, Admin
Bu içerik 105 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, bir ilke imza atarak başarılarına bir başarı daha ekledi. Vali Erin, koronavirüs tedbirleri kapsamında hastaneler alınan önlemleri, vatandaşların durumunu kontrol etmek amacıyla kentte bulunan Eyyübiye Araştırma Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine tek başına gitti. 

Gözlük ve maske ile kendini kamufle eden Vali Erin, normal bir hasta gibi vatandaşın içine karışıp gizli denetim yaptı. Urfa'da vaka sayılarının artmasıyla birlikte, şikayetlerin de ardı arkası kesilmeyince Vali Erin, hastane yönetiminin bile haberi olmadan gizli denetimde bulundu. Özellikle covid-19 çadırını ve o alandaki çalışmaları inceleyen Vali, Erin vatandaşlarla diyalog kurarak şikayetlerini sordu.

Kontrolleri sonrası, hastane yönetimine haber veren Vali Abdullah erin, İl Sağlık Müdürü Emre Erkuş ile bir araya gelerek eksiklikleri, ve gözlemlerini aktardı. Halk ile kurduğu diyaloglar da sorunları tek tek dinleyen Vali Abdullah Erin'i karşında gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Vali Abdullah Erin'in vaka sayılarının artmasıyla birlikte hastanelerde bu tür denetimleri sıklaştıracağı öğrenildi.

Vali Erin "vatandaş" gibi hastaneye gidip gizli denetim yaptı!
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
urfa haber urfa yazar