Advert
Advert

Şahin, Ben ve Yönetici Arkadaşlarımız Kongre Olursa Adayız

Şanlıurfalı işadamı Hasan Şahin Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığına talip olduğunu belirti. Şahin basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Şahin, Ben ve Yönetici Arkadaşlarımız  Kongre Olursa Adayız
Şahin, Ben ve Yönetici Arkadaşlarımız  Kongre Olursa Adayız Admin
Bu içerik 225 kez okundu.
Reklam

Bir otelde basın mensuplarıyla bir araya gelen Hasan şahin, Şanlıurfaspor benim namusum diyerek Şanlıurfaspora sahip çıkacağını söyledi

Şanlıurfaspor’umuzu kimse kimseye öyle veremez. Bunun kongresi var. Biz de arkadaşlarımızla hem adayız hem de takipçisiyiz. Bir yandan da korona sayesinde 2.Lig’de kaldık. Bana büyükşehir belediye başkanı bırak kapansın dedi. Şimdi mi başkasına veriyorsun takımı, böyle siyaset olmaz. Ben Urfalı olduğum için buradayım. Madem firma takım almak istiyor gelsin ben ona takım göstereyim. Kimse vermese de ben 4,5 milyonu vereceğim. Sizin önünüzde ben söz veriyorum”

Şanlıurfaspor Başkan Adayı Hasan Şahin, Şanlıurfaspor’un kendileri için namus meselesi olduğunu ve firmaya teslim edilmesini kabul etmeyeceklerini ifade ederek, “Sizde görüyorsunuz. Son iki ayda kamuoyundan ciddi bir destek aldık, kamuoyunda heyecan var. Şanlıurfaspor bu durumdayken, Şanlıurfaspor’a biri sahip çıktıysa neden teslim etmiyorsunuz? Hasan Şahin’in burada eksiği ne? Madem öyleyse Urfalıların istediği biri varken, neden tanımadığınız birine teslim ediyorsunuz? Sanlıurfalılar’da bunu kabul etmez ve takımını da teslim etmez. Sayın Büyükşehir belediye başkanına sesleniyorum. Biz Urfaspor’a 3 milyonu vereceğiz dediniz. Madem öyleyse BAL lığın her yıl 3-5 milyon harcanırken o garibanın fakirin parası değil mı? Büyükşehir Balediyespor’a harcanan paralar Urfa’nın parası değil de Karaköprü’ye harcanan para da Urfaspor’a gelince mi öyle? Ben her şeyi burada açıklıyorum. Ben Urfaspor’u yasatmaya gelmişim ve bütün Urfa’nın da bunları duyamaya hakkı var. Biz, ben ve yönetici arkadaşlarımız yarın kongre olsa yine adayız. Sayın büyükşehir belediye başkanıma sesleniyorum isterseniz söz verdiğiniz üç milyonu da vermeyin. Ben şeref namus sözü veriyorum bunu da biz karşılayacağız. Sanlıurfaspor namusumuzdur biz namusumuzu kimseye teslim etmeyiz” dedi.

Şahin Ben ve Yönetici Arkadaşlarımız Kongre Olursa Adayız
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa'da sulama kanalında kız cesedi bulundu
Şanlıurfa'da sulama kanalında kız cesedi bulundu
Bozova Çatak'ta kona sporları başladı
Bozova Çatak'ta kona sporları başladı
urfa haber urfa yazar