Advert
Advert

Şanlıurfalılar Cumhurbaşkanın müjdesini yorumladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesi belli oldu. Erdoğan Karadeniz'de doğalgaz rezervi bulduğunu açıkladı. Şanlıurfalılar ise açıklanan müjdeye büyük bir Sevinç ile karşıladı.

Şanlıurfalılar Cumhurbaşkanın müjdesini yorumladı
Şanlıurfalılar Cumhurbaşkanın müjdesini yorumladı Admin
Bu içerik 65 kez okundu.
Reklam
Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Şanlıurfa'da Erkek kuaförlüğü yapan Nabi Avcı," 19 Yıldır Türkiye güzel yönetiliyor. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği doğalgaz müjdesi ile artık Türkiye dışarıya bağımlı olmayacak kendi doğalgazımızı kendimiz çıkaracağız ve2023 yılında kendi doğalgazımızı kullanacağız Dünya’da artık söz sahibi olacağız"dedi.
Kaytan emlak esnafından Bedih Gündüz ise, "Cumhurbaşkanı Erdoğan müjde verdi, Türkiye Karadeniz'de doğalgaz buldu. 320 milyar metreküp doğalgaz rezervi ile çok büyük bir başarı, Cumhurbaşkanımızın yaptığı açıklama ile 2023 yılında kendi gazımızı kullanacağız bu çok güzel bir haberdir"dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesini iki gündür bekliyorduk, verilen müjde ile Karadeniz'de doğalgaz rezervi  bulundu. inşallah Ak denizde petrol arama çalışması yapan  Oruç Reis gemisi de  petrol bulurda başka ülkeye bağımlı olmaktan kurtuluruz, birde kendi doğalgazımız inşallah  daha ucuzda mal olur"dedi.
Şanlıurfalılar Cumhurbaşkanın müjdesini yorumladı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşinin anlattığı hikaye kaderine  değiştirdi
Kardeşinin anlattığı hikaye kaderine değiştirdi
Dünya Pazarına Açılıyor
Dünya Pazarına Açılıyor
urfa haber urfa yazar