Advert
Advert

Urfa'da alınacak işçiler sözlü sınava girecek

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü, 8'i Şanlıurfa'dan olmak üzere Adıyaman, Diyarbakır ve Mardin'de toplam 17 personel için daha önce kura çekimi yapılmıştı, kurayı kazanına 17 personel iki aşamalı sözlü sınav tabi tutulacak.

Urfa'da alınacak işçiler sözlü sınava girecek
Urfa'da alınacak işçiler sözlü sınava girecek Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa Orman Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adaylar ile kuraya girmeyen adaylardan ve öncelikli adaydan 27.08.2020–03.09.2020 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Bölge Müdürlüğümüze teslim etmeleri istenilmişti.

Kura sonucu asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim edenler ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiş olup ektedir.

Bu doğrultuda Sözlü ve Uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, sınav 09.09.2020 Çarşamba günü saat 09.00’da Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Yerleşkesi içerisinde yapılacaktır. Sözlü ve Uygulamalı sınav 09.09.2020 Çarşamba günü bitmediği takdirde 10.09.2020 Perşembe günü aynı yer ve saatte devam edecektir.

Sözlü ve uygulamalı sınav iki aşamalı olup, birinci aşaması operatörlük bilgisi (teknik yeterlilik) ikinci aşaması ise sözlü mülakat şeklinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında T.C. Kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

ADRES: SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVIN YAPILACAĞI YER

ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YERLEŞKESİ

AKBAYIR MAH. 1014 SK. Tel.No: 0414 347 93 29-30

 KARAKÖPRÜ/ŞANLIURFA

Urfa'da alınacak işçiler sözlü sınava girecek
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Kirli Toplanan Pamuğun Yüzde 15'i Ziyan Oluyor
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
Urfa'da iki akraba arasında kavga, 1 ölü, 4 yaralı
urfa haber urfa yazar