Advert
Advert

Eyyübiye Belediyesinden Vatandaşlara Aşure İkramı

Eyyübiye Belediyesi mübarek Muharrem Ayı dolayısıyla ilçe genelinde vatandaşlara aşure ikramında bulunmaya devam ediyor. 6 farklı noktada dağıtımı yapılan aşure etkinliğine katılan Başkan Kuş, elleriyle vatandaşlara ikramda bulundu.

Eyyübiye Belediyesinden Vatandaşlara Aşure İkramı
Eyyübiye Belediyesinden Vatandaşlara Aşure İkramı Admin
Bu içerik 162 kez okundu.
Reklam
Haberin videosu için tıklayın!

Eyyübiye Belediyesi mübarek Muharrem Ayı dolayısıyla ilçe genelinde vatandaşlara aşure ikramında bulunmaya devam ediyor. 6 farklı noktada dağıtımı yapılan aşure etkinliğine katılan Başkan Kuş, elleriyle vatandaşlara ikramda bulundu. rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla da kamuoyunun takdirini toplayan Eyyübiye Belediyesi, Muharrem Ayı dolayısıyla da vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Halk Sağlığı haftasında sağlık çalışanlarına aşure ikramında bulunarak farkındalık oluşturan Eyyübiye Belediyesi, bu kez Cuma namazı çıkışı ilçenin 6 ayrı noktasında oluşturduğu stantlarla esnaf ve vatandaşlara aşure dağıttı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un da katıldığı aşure dağıtımında Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kültür Müdürlüğü ekipler ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler 6 ayrı noktada vatandaşlara ulaştı. Eyüp Peygamber camisinde vatandaşlara elleriyle aşure ikramında bulunan Başkan Kuş, sosyal belediyecilik çalışmalarına da ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Bir yandan rutin belediyecilik diğer yandan sosyal belediyecilik çalışmalarını aralıksız bir şekilde yürütmeye devam ettiklerini belirten Başkan Kuş,” Seçildiğimiz günden itibaren Sosyal Belediyeciliğe önem verdik. Sosyal Belediyecilik Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın bizlere talimatıdır. Şuan Muharrem ayındayız. Muharrem ayında olmamız münasebeti ile esnaf ve vatandaşlarımıza İlçemizin 6 farklı noktasında aşure dağıtımı gerçekleştirdik. Tabiki Aşure dağıtımını sadece bizler gerçekleştirmedik. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımız kendi evlerinde kendi aşurelerini yaptılar, komşularına dağıttılar. Bizler de Eyyübiye Belediyesi olarak ulaşabildiğimiz kadar vatandaşımıza ulaşıp, aşure ikramında bulunduk. Ben burada Müslümanların ayı olan Muharrem ayını kutluyorum ve hayır işleyen bütün hayır sevenlere de Allah razı olsun diyorum.” Dedi.

Eyyübiye Belediyesinden Vatandaşlara Aşure İkramı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa emniyetinde büyük operasyon
Urfa emniyetinde büyük operasyon
Birecik'te elektrik akımına kapılan kadın öldü
Birecik'te elektrik akımına kapılan kadın öldü
urfa haber urfa yazar