Advert
Advert

Yüzündeki izlerle o hastayı ameliyat etti!

Şanlıurfa'da sağ kalça kırığı olan 76 yaşındaki covid 19 hastası kapalı redüksiyon ve internal tespitle ameliyatı gerçekleştirildi. Ameliyatı gerçekleştiren Prof.Dr. Mehmet Akif Altay Koronavirüs nedeniyle riskli olan hastayı gerçekleştiği başarılı ameliyat ile yüzündeki maske izlerine rağmen başarmanın fotosunu paylaştı.

Yüzündeki izlerle o hastayı ameliyat etti!
Yüzündeki izlerle o hastayı ameliyat etti! Admin
Bu içerik 36 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa'da  76 yaşındaki adam düşmesi sonrasında ambulansla Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Hastanın yapılan tetkiklerinde hem Covid-19 hem de sağ kalça kırığı tanısı konuldu. Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif Altay tarafından Koronavirüs tedbirleri alınarak ameliyata alınan yaşlı adam  başarılı geçen ameliyatının ardından Koronavirüs tedavisi için pandemi servisine alındı.

Ameliyat sonrası sosyal medyada mutluluk fotoğrafı paylaşan Prof. Dr. Mehmet Akif Altay;

"Covid-19 Pozitif 76 yaşındaki  sağ kalça kırığı hastamızın kapalı redüksiyon ve internal tespitle ameliyatını gerçekleştirdik. Maske izleri olsa da yüzümüzde başarının mutluluğu ile #HarranOrtopediKliniği 7/24 görev başında."

Yüzündeki izlerle o hastayı ameliyat etti!
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
Kardeşinin anlattığı hikaye kaderine  değiştirdi
Kardeşinin anlattığı hikaye kaderine değiştirdi
urfa haber urfa yazar