Advert
Advert

Şanlıurfalı çiftiler bilgilendirildi

Şanlıurfa Tarım Danışmanları Derneği tarafından hayvancılığa yönelik çiftçi bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Vildan Polat," Çiftçimizin tüm sorunlarını ve taleplerini Tarım Bakanımıza Bekir Pakdemirli'ye iletmek üzere dikkatle notlar aldık"dedi.

Şanlıurfalı çiftiler bilgilendirildi
Şanlıurfalı çiftiler bilgilendirildi Admin
Bu içerik 41 kez okundu.
Reklam

Şanlıurfa'nın Açık Yazı Mahallesinde  Şanlıurfa Tarım Danışmanları Derneği'nin hazırladığı, hayvancılığa yönelik çiftçi bilgilendirme toplantısın katılan  AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Vildan Polat, "Ülkemizin değeri çiftçilerimiz ile bir araya gelerek, sorunlarını dinleyip ileteceğimiz notları aldık"dedi.

Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Tarım Danışmanlarının düzenlediği Hayvancılık" toplantısına katıldı. MKYK Üyesi Polat, "Tarım sektörleri arasında hayvancılık, katma değer yaratma imkanı en fazla olanıdır. Hayvancılık et, süt ve diğer hayvansal ürünler sanayi dışında, doğrudan hayvancılığa dayalı ilaç, yem ve hayvancılık ekipman sanayi kolları ile yeni istihdam alanları da yaratarak ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır. Şanlıurfa'mızda özellikle ticari hayvancılığın geliştirilmesine yönelik bir dizi çalışmanın yapılması, şehrimizi canlı hayvan, hayvansal ürünler ve hayvan yeminde ihracatçı konumuna getirecektir ve ekonomimize doğrudan katkı sunacaktır. Bugün Şanlıurfa Tarım Danışmanları Derneği'mizin toplantıları Şanlıurfa da hayvancılığın arttırılması ve çiftçimizin bilinçlendirilmesiyle ilgili çalışmaları bizleri ziyadesiyde memnun etmiştir. Bende Ak Parti MKYK Üyesi olarak, çiftçimizin tüm sorunlarını ve taleplerini Tarım Bakanımıza Bekir Pakdemirli'ye iletmek üzere dikkatle notlar aldık. Bundan sonra ki bütün çalışmaları yakından takip edip, çiftçimizin yanında olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Şanlıurfalı çiftiler bilgilendirildi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
Kelaynaklar turistlerin ilgi odağı oldu
Kardeşinin anlattığı hikaye kaderine  değiştirdi
Kardeşinin anlattığı hikaye kaderine değiştirdi
urfa haber urfa yazar