Advert
Advert

Tiktokçu gençlerin çekim mekanı oldu

Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan TikTok uygulamasında Şanlıurfalı gençler arasında gittikçe yaygınlaşıyor. 15 sn'lik videolar paylaşılan bir platform. Tiktok videolarının ilgi çekebilmesi için kullanıcılar saçmalık, gariplik ve komiklik üzerine paylaşımlar yapıyor. Şanlıurfalı gençlerin yeni Tiktok çekim alanları üst geçitler oldu.

Tiktokçu gençlerin çekim mekanı oldu
Tiktokçu gençlerin çekim mekanı oldu Admin
Bu içerik 60 kez okundu.
Reklam

Son günlerde birçok fenomenin ortaya çıktığı Şanlıurfa'da videoların çekildiği mekanlar izleyiciler için merak konusu oluyor. Kentte bulunan birçok fenomen video çekerken tercihlerini Şanlıurfa'nın farklı yerlerinde kendini gösteriyor.

Haliliye  ilçesinde Atatürk bulvarında bulunan üst geçit tiktokçu bir çok fenomenin tercihi oldu. Hazırladıkları videoyu sosyal paylaşım sitesi olan tiktok'a koyan fenomenler büyük beğeni toplamayı hedefliyor

UZMANLAR UYARDI!

Uzmanlar, Çin’de geliştirilip Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede yaygın kullanılan ve sosyal medya uygulamaları arasında popüler hale gelen “TikTok”a karşı aileleri ve gençleri uyardı.

Daha çok müzik videolarının dudak eşleştirilmesi ile seslendirilmesi ve bunlara klip çekilmesi temeline oturtulan “TikTok” gibi uygulamaların, en fazla genç ve çocuklar tarafından kullanıldığına dikkati çeken uzmanlar, bağımlılık yapan bu uygulamalarda küfür ve argo kullanımı, şiddet, cinsellik, çıplaklık, uyuşturucuya teşvik, siber zorbalık ve cinsel istismarın da had safhaya ulaştığına işaret etti.

Tiktokçu gençlerin çekim mekanı oldu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ulu Cami Mimarisiyle Tarihi Bugüne Taşıyor
Ulu Cami Mimarisiyle Tarihi Bugüne Taşıyor
Şanlıurfa'da 4 yaşındaki çocuğun talihsiz ölümü
Şanlıurfa'da 4 yaşındaki çocuğun talihsiz ölümü
urfa haber urfa yazar